Tercüme İşinize Fiyatı Alın >>> info@konsolostercume.com

Bize telefon açın: (232) 425-4940    (549) 740-2165

~KONSOLOS TERCÜME HAKKIMIZDA~

KESİNTİSİZ HİZMET... Corona - Covid-19 Karantina günleri boyunca biz evde kalmıyoruz; HER DAİM HİZMETİNİZDEYİZ. Hafta içi 09:00 - 18:00 saatlerinde ofisimiz açık ve personelimiz görev başındadır. Mesai saatleri dışında E-maillerinize 24 saat cevap verilir.
THE SHOW MUST GO ON      THE SHOW MUST GO ON      THE SHOW MUST GO ON      THE SHOW MUST GO ON      THE SHOW MUST GO ON      THE SHOW MUST GO ON      THE SHOW MUST GO ON      THE SHOW MUST GO ON     


Yeminl Tercüma İzmir Konsolosluk Tercümesi
Yüksek eğitimli, işinin ehli ve uzun yıllara dayalı tecrübe sahibi yeminli tercümanlardan kaliteli yeminli tercüme hizmeti için doğru adrestesiniz. Noter tastikli yeminli tercüme işi, amatörlere emanet edilemeyecek kadar ciddi bir iştir. Yeminli tercüman yetkileriyle donanımlı profesyonel çevirmenlerden oluşan ekibimiz, yeminli tercüme ihtiyaçlarınızı makul şartlarda en ekonomik ve hızlı bir şekilde karşılayacak donanıma sahiptir. Piyasada mantar gibi türemiş olan, eğitim, tecrübe ve bilgi yoksunu, ucuz tercüme hizmeti verdiklerini iddia eden, sözde yeminli tercüme bürosu sahtekarlardan uzak durun. Çeyrek asrı aşan tecrübemizle yeminli tercüme ihtiyaçlarınız için yanınızdayız.

Türkiye'de Çevirmenlik ve Tercümanlık Mesleği - Araştırma Raporu için tıklayın


İngiltere Vizesi | Yeminli Tercüme | İzmir Vize | Noter Tasdikli Tercüme | Çeviri Bürosu | Çevirmen | İngiltere'de Dil Okulu | İngiltere Vize Uzmanı | Amerika Vizesi | Schengen Vizesi | Yeminli Tercüman | Tercüme | Web Tasarım | Web Hosting

Biz Kimiz?

Konsolos Tercüme Ajansı® - Denver Ltd. 1990 yılından bu yana gerek Türkiye'de gerekse ABD'deki ofisleri vasıtasıyla tam teşekküllü bir tercüme hizmet kuruluşu olarak faaliyet göstermekte, profesyonel ve hatasız tercüme çözümleri üretmetedir. Firmamız, yıllardır özellikle hedef dil kalitesi yüksek, uygun fiyatlı ve en önemlisi daima zamanında teslim edilen tercüme projeleri ile sadece Türkiye'de değil dünya piyasasında da haklı ve onurlu bir yere sahiptir.

Bize getirmiş olduğunuz, özellikle Türkçe'den yabancı dillere tercüme edilecek dökümanlarınızda aktarılması istenen mesajın diğer dile en doğru ve etkili şekliyle yansıtılacağından emin olabilirsiniz. Tercüme kokmayan, sanki ilk nüshası hedef dilde yazılmış kadar akıcı metinler için biz varız.

Konsolos Tercüme izmir

Sayısız ünlü şirketin ve uluslararası devlet dairelerinin yanı sıra Türkiye'de mevcut çok sayıda konsolosluk ve elçiliklerin ciddi boyutlarda projeleri bizim elimizden geçmektedir. Bir başka deyişle, akreditasyonumuz sadece Türk makamları tarafından değil aynı zamanda yabancı ülke elçilik ve diğer kurumlarınca da tescil edilmiş bulunmaktadır. ABD Federal Mahkemeleri, ABD Kara ve Hava Kuvvetleri, Uzmar Gemicilik, NATO gibi kuruluşlar müsteri portföyümüzden bir kaç örnektir.

Aradığınız yüksek eğitim ve tecrübe sahibi tercümanların kalite ve güvenilirliği ise...
Denver Ltd. ® Konsolos Tercüme, çeviri işini uzun yıllardan beri profesyonel olarak yapmakta olan ve lisan bilgileri edindikleri yurt dışı eğitim ve tecrübeleriyle pekişmiş tercümanlar tarafından kurulmuş olan bir çeviri, tercüme ve vize danışmanlık şirketidir. 2007 yılında kurumsallaşmış olan firmamız, 20 yılı aşkın bir zamandan beri ABD, Almanya, Avustralya, Hollanda, İngiltere, İsveç, Kanada ve Türkiye başta olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerindeki resmi ve özel kuruluş ve organizasyonlar için tercüme hizmetleri sağlamaktadır.

Noter Tastikli Tercüme

Müşteri mahremiyetinin korunması, zamanından önce teslim, pırıl pırıl akıcı bir dille hazırlanmış aslına sadık, doğru ve eksiksiz çeviri, müşteri memnuniyetinin sağlanması doğrultusunda başta gelen ilkelerimiz arasındadır.

Firmamıza teslim ettiğiniz tercüme işleriniz daima hedef dile ana dili düzeyinde vakıf kişilerce yapılır ve son kontrolden geçirilir. Örneğin İngilizce'ye çevirilen metniniz, ana dili İngilizce olan bir redaktör tarafından okunup düzeltildikten sonra size teslim edilir. Türkiye'deki okullarda öğretilen yabancı dil seviyesiyle yapılan tercümeler, o dili ana dili olarak konuşan bir tercüman tarafından yapılacak çeviri kalitesine asla erişemez! Nitekim bugün Turizm sektöründe, hatta 5 yıldızlı otellerin çoğunda acemi ve ucuz tercümanların çevirmiş olduğu tanıtım kitapçıkları hala kullanılmakta ve bunları okuyan yabancılar için eğlence ve alay konusu olmaktadır. Firmanızın prestiji söz konusuysa ucuz tercüme hizmetlerinden sakının!

Yeminli Tercüme izmir

Fiziksel konumumuz itibariyle, başta İngiltere vize randevu merkezi olmak üzere İzmir'de faaliyet gösteren çok sayıda konsolosluğa yakın bir adreste bulunmaktayız ve bu konsolosluklardan vize almak için başvuran Türk vatandaşlarına danışmanlık hizmeti vermekteyiz. ABD, Almanya, Avusturya, İngiltere, İtalya, Fransa, Hollanda, Romanya ve Yunanistan gibi, Türk vatandaşlarından vize isteyen konsoloslukların prosedürlerini gayet iyi biliyoruz ve işlerinizi göründüğünden çok daha kısa hale getirebiliriz. İşimiz, konsoloslukların "lastikli şapka her kafaya uyar" mantığıyla hazırlamış oldukları başvuru formlarını sizin bireysel ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde yorumlayarak müracaatınızın başarılı neticelenmesi için dosyanızı doğru bir şekilde hazırlamaktır.

yeminli tercüman izmir

Konsolosluklar

ABD Konsolosluğu, Amerika Vize Başvurus İngiltere Konsolosluğu, İngiltere Vize Başvurusu İtalya Konsolosluğu, İtalya Vize Başvurusu Yunanistan Konsolosluğu, Yunanistan Vizesi Almanya Konsolosluğu, Almanya Vize Başvurusu Romanya Konsolosluğu, Romanya Vize Başvurusu İsveç Konsolosluğu, İsveç Vizesi Belçika Konsolosluğu, Belçika Vize Başvurusu Avustralya Konsolosluğu, Avustralya Vize Başvurusu Kanada Konsolosluğu, Kanada Vizesi Fransa Konsolosluğu, Fransa Vize Başvurusu İspanya Konsolosluğu, İspanya Vize Başvurusu Hollanda Konsolosluğu, Hollanda Vizesi Avusturya Konsolosluğu, Avusturya Vize Başvurusu İsviçre Konsolosluğu, İsviçre Vize Başvurusu

Mesleki Yeterliliğe Sahip

Firmamız, tercüme hizmeti verdikleri lisan üzerine diplomalı, mesleki yeterliliğe sahip, yetkin, ehil ve yurt dışı tecrübeleriyle donanımlı, konularında uzman yüzlerce tercümanı bünyesinde barındırmaktadır.

Bize güvenerek teslim ettiğiniz her proje, içerdiği konunun uzmanı, o konuda eğitim almış, en az lisans, tercihen yüksek lisans ya da doktora diplomalı yetkin bir tercüman tarafından çevirilir ve ardından hedef dili ana dili seviyesinde bilen bir profesyonel tarafından kontrolden geçirilir.

Tercüme sektöründeki bir çok firmanin sırf daha ucuza maletmek çabasıyla benimsemiş olduğu yeterince iyi olsun yeter felsefesi bizim asla kanıksamadığımız bir yaklaşım olup önümüze getirilen her yeni projeyi dünkünden daha iyi yapabiliriz anlayışıyla ele alırız.

Yüksek Eğitim Sahibi

Tercümanlarımızın hemen hepsi en az bir üniversite mezunu olup minimum 5 yıllık çeviri tecrübesine sahiptirler. Master ve doktora seviyesinde eğitime sahip olup çeviri alanındaki tecrübesi 20 yıldan fazla olan tercümanlarımızın sayısı da bir hayli kabarıktır. Birçok tercüme bürosunun maliyet düşürmek için yaptığı gibi, öğrenci ya da 5 yıldan az tecrübeye sahip tercümanlarla prensip olarak çalışmıyoruz. Tercümanlarımızın çoğu 30 yaş ve üzerinde olup belli bir profesyonel olgunluğa sahip, uzmanlık alanlarında vasıflı, diplomalı ve işinin ehli kişilerdir.
Tercüme işinin altın kuralı "daima ana diline çevir" olarak kabul edilirse, Türkçe'den yabancı dillere yapılacak olan çevirilerin o dilleri ana dili seviyesinde konuşan bir profesyonel tarafından yapılması ya da en azından tashih edilmiş olması şarttır.